KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13051217
nr 1305 1217
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Akvarell, Båtar. Signerad, 52x72cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:51:25
3/2 18:44:54